Faaliyet Alanları

1.The MAS Bros. Global Retail Brands;

The MAS Bros. ‘un dönüm noktalarından biri de, Haziran 2016 yılında NOTE Cosmetics ile Franchisee sözleşmeleri imzalamak olmuştur. The MAS Bros. 28 ay da 8 mağaza hizmete sunmuş olup, müşteri sadakatından taviz vermeden sektörün de lider konumdadır.

The MAS Bros. hizmet vermekte olduğu perakende sektörü için yatırım planlarına durmadan devam etmekle birlikte 2021 yılında kozmetik dışında ki alanlarda da hizmet sunacağı mağazalarını artırmaya devam edecektir. 

2. The MAS Bros. Professional Salon Service;

1998 yılından bu yana, Kuaför, Berber ve güzellik salonlarına dünyanın önde gelen markaları olan  WELLA Profesyonel, WELLA Sp Men, O.P.I,  DEPOT, Real Techniques, FarmaVita, milk_shake ve Nashi Argan  ile Kuzey Kıbrıs tek yetkili bayi ünvanı ile hizmet vermekteyiz. 

Bu sektör de bulunan 1800 salondan, 1600’ü aşkın salona hizmet vermekte olup, sektörün en köklü ve hizmet kalitesi en üst düzeyde olan şirketiz.

Sektörümüzü geliştirebilmek ve farkındalık yaratabilmek için 2018 yılında MAS Skills Academy’i de hizmete sunarak müşteri ve marka memnuniyetini sağlamaktayız. 

3. The MAS Bros. Pharma;

2017 yılından bu yana ECZANE sektörün de Dr.Brown`s, Big JOY (Supplements), OPI, Suda Collagen, Trim, Cosmed, Stopever, Australian Gold, Humble Brush ve Minnarecure gibi markalar ile Kuzey Kıbrısta bulunan 350 Eczaneden 330 Eczaneye hizmet vermekteyiz.
Son tüketici odaklı, düzenli olarak çalışmak ve zaman içinde güven inşa etmek, şirketimizin Eczane ve Sağlık sektöründe yeni ürün ve markalara yatırım yapmasına neden olmuştur.
 

 4. E-Commerce;

"www.maksimas.com" , The MAS Bros.` un resmi Kıbrıs distribütörlüğünü yapmış olduğu markaların bulunduğu e-ticaret platformudur. E-ticaret sitemizde ki amacımız, faaliyet alanlarımızı geliştirirken özellikle sokak hayvanlarına düzenli olarak fayda sağlayarak, toplum değerlerine katkı koyabilmek bilinci ile markalarımızı müşterilerimiz ile buluşturmaktır.