Hakkımızda

The MAS Bros. Group  

The MAS Bros. 1995 yılında faaliyete başlamıştır. Bugün aynı tutkuyla büyük bir aile haline gelen MAS Bros. günden güne çoğalan profesyonel ekipleri ile yoluna devam etmektedir. Kuruluşumuz, sürekli büyüme ve gelişime açık kariyer vizyonu ile global markalar için stratejik partner olabilmek için gerekli özelliklere sahiptir. MAS Bros. 4 farklı sektör de 30`dan fazla markanın distribütörlük, doğrudan operasyon ve yurt içi lojistik operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Tarihimiz boyunca The MAS Bros. faaliyet göstermiş olduğu sektörler de her zaman marka bilinirliği ve kalite seviyesi yüksek olan, tüketicilerin ihtiyaçlarını ve çevresel etkilerini göz önün de bulundurarak rekabetçi fiyatlar ile hizmet sunmayı hedeflemiştir.

 The MAS Bros. olarak biz:

       Çalışan ve müşteri memnuniyeti odaklı

 •      Doğa ve çevre odaklı

 •      Olumlu etkiyi hedefleyerek

 •      Kendimizi sürekli geliştirerek hizmet vermeyi hedefliyoruz.


EKİBİMİZ

The MAS Bros. faaliyet gösterdiği sektörler de, başarı sırrının ‘MUTLU ÇALIŞAN’ faktörünün bilincinde olup; yaptığı işi seven, kişisel gelişimine önem veren ve ailemizin bir parçası olmak isteyen kişileri istihdam etmektedir. The MAS Bros. güven, çalışkanlık ve dürüstlük ilkeleri ile kendini ülkesine katma değer sağlayarak aralıksız gelişmek için adamıştır.


VİZYON

Vizyonumuz Kuzey Kıbrıs'ta global markaların stratejik ortağı olmaktır. Perakende mağazaları ve e-ticaret web sitesi ile tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra adada farklı sektörlerde hizmet verip ürünleri pazarlayıp tüketiciye sunmak.


MİSYON

The MAS Bros. Group, müşteri memnuniyetini artırmaya, sınırlı doğal kaynakları etkin bir şekilde kullanarak küresel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunmaya, ekonomik ve sosyal büyümeye katkıda bulunmaya çalışmaktadır.